STREFA AGD - Porównywarka cen
Porównywarka cen - PRETIA.pl

Porównywarka cen

POPULARNE SKLEPY STREFY


Data dodania: 2016-07-07 11:57:27 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

Sklepy internetowe

Internet w dzisiejszych czasach rozwinął się do tego stopnia, że możemy kupić praktycznie wszystko bez wychodzenia z domu. RTV, AGD czy nawet samochód, wszystko to możemy kupić za pośrednictwem sklepów internetowych. Jedyne co musimy zrobić to wejść na stronę danego sklepu i przeglądnąć interesujące nas oferty. Jeśli już znaleźliśmy interesujący nas produkt pozostaje go tylko zamówić, towar otrzymamy już po paru dniach roboczych. Dostarczy go nam listonosz bądź kurier w zależności od tego jaką o...(więcej)
Data dodania: 2015-08-18 11:39:53 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

Nowe piekarniki parowe AMICA In

Amica przedstawia nowe piekarniki w pięknym czarnym designie. Nowa seria modeluje się jako Amica In i główny nacisk producenta to piekarniki parowe. Wiele funkcjonalności i jak zawsze w przypadku firmy Amica ciekawa cena na tle konkurencji. Dodatkowo Amica proponuje ciekawe rozwiązania jak Zdalne sterowanie czy podświetlany wyświetlacz. Dodatkowe funkcje takie jak wiele programów pieczenia, rozmrażanie, emalia łatwoczyszcząca czy wbudowane głosniki Bluetooth. Poniżej prezentujemy najciekawsze ...(więcej)
Data dodania: 2015-03-28 13:07:07 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

Innowacja I-COOK TIMER od firmy AMICA

I-COOK TIMER to nowoczesny, designerski i niezwykle przyjazny dla użytkownika programator. Sprawia, że obsługa piekarnika staje się tak prosta, jak nigdy wcześniej. I-COOK TIMER spełnia wymagania, jakie stawia się przed idealnym piekarnikiem. przejrzysta struktura menu innowacyjny, 4,3-calowy ekran wyświetlacza czytelna nawigacja 6-sensorów na podświetlanym panelu Tak właśnie opisuje podstawowe funkcje firma Amica swojego nowego systemu wyświetlania informacji na piekarnikach. System po...(więcej)
Data dodania: 2015-03-24 12:06:10 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

10 lat gwarancji dla posiadaczy zmywarek BOSCH

Od niedawna trwa bardzo atrakcyjna promocja firmy BOSCH. Jako firma słynnąca z tego typu promocji zaskakuje poraz kolejny. Bosch ogłosił, że każdy nabywca zmywarki po rejestracji zakupionego produktu w internecie przedłuża sobie gwarancję do 10 lat. Przy obecnym stanie wód w Polsce warto rozpatrzeć tą promocję przed zakupem, któregoś z produktów konkrencji, która posiada ciekawe zmywarki, ale ich gwarancja nie przekracza 3 lat. Poniżej przedstawiamy warunki promocji. Promocja trwa do: i tutaj p...(więcej)Pierwsze podłączenie lodówki? (nie tylko BEKO)

Czyli co zrobić po zakupie nowej lodówki, jak ją podłączyć i pierwszy raz uruchomić. Co prawda jest to filmik firmy BEKO, ale tak samo zachowujemy się przy wszystkich innych markach.

Ciekawe funkcje od BOSCH

Ciekawa playlista z seriwsu YouTube eksperta BOSCH. Kilka ciekawych opisów funkcji, które pozwolą napewno Państwo zapoznać się ze sprzętem i działaniem sprzętu AGD firmy BOSCH.

Popularne produkty AGD (wolnostojące)


Popularne produkty AGD (zabudowa)