STREFA GRACZA - Porównywarka cen
Porównywarka cen - PRETIA.pl

Porównywarka cen

PREMIERY

Niestety dziś nie zaobserwowaliśmy ciekawych tytułów

sprawdź jutro!


Data dodania: 2017-03-22 08:27:15 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

Mechaniczna klawiatura do gier RGB od Logitech

Znana firma Logitech od lat zajmująca się produkcją akcesoriów elektronicznych wprowadziła niedawno na rynek nową mechaniczną klawiaturę dla graczy. Co ją wyróżnia spośród zwykłych klawiatur? Przede wszystkim przełączniki mechaniczne ROMER-G, podświetlenie RGB, specjalne klawisze do multimediów, 9 klawiszy z możliwością dostosowania, klawisze z ochroną przed blokadą i wiele innych niezwykle pomocnych funkcji dla każdego prawdziwego miłośnika gier komputerowych. Źródło: http://gaming.logitech.com/pl-pl/product/g910-orion-spectrum-rgb-gaming-keyboard ...(więcej)
Data dodania: 2016-12-21 01:08:40 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

Zestawy do Skype

Wydawać by się mogło, że zestaw do Skype zrujnować może kieszeń przeciętnego konsumenta. Składają się one przecież z kamerki, mikrofonu i słuchawek. Ile musimy zapłacić za najtańszy zestaw? I ile, jeśli chcemy mieć zestaw z wyższej półki? Zestaw czy wszystko z osobna? Zastanówmy się w pierwszej kolejności nad tym, czy bardziej połaci się nam kupić gotowy zestaw, czy jednak każdą jego część z osobna? Zważywszy na fakt, że najtańszy zestaw kupimy już w cenie około dwudziestu złotych, staje się niemal natychmiast oczywistym fakt, że nie będzie się nam opłacało kupować osobno m...(więcej)
Data dodania: 2016-12-19 10:27:39 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

Założenie sklepu internetowego - podstawowe informacje techniczne

Handel bez wątpienia przenosi się do internetu, czasem zdarza się, że przejazd na drugi koniec miasta jest mniej opłacalny niż wysyłka kurierska. Coraz większa liczba sprzedawców detalicznych posiadających sklepy stacjonarne decyduje się na wejście do internetu. W tym artykule znajdują się podstawowe informacje techniczne, które pozwolą zorientować się czytelnikowi w temacie zakładania sklepu internetowego. Określenie potrzeb Wybór odpowiednich usług uzależniony jest od kilku czynników. Do najważniejszych należą: skala prowadzonej działalności oraz dostępny bu...(więcej)
Data dodania: 2016-07-07 11:55:06 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

Ciekawostka: Komputery kwantowe

Jak wiadomo największe koncerny produkujące procesory Intel i Amd robią co mogą, by prześcignąć się w tworzeniu coraz to lepszych procesorów, jednak kiedyś układy te będą już niemożliwe do zminiaturyzowania i przyspieszenia. Przyszłością będą komputery kwantowe a podstawą tego komputera nie będą 0 i 1, lecz kwantowe bramki logiczne. Za kilkanaście lat komputery kwantowe będą potrafiły obliczyć dane na które dzisiejszy najnowszy komputer będzie potrzebował miesięcy a nawet lat. Ponoć pierwszą firmą jaka sprzedała pierwszy komputer kwantowy to d-wave one a jego cena bagatela wynosi ponad 10mln d...(więcej)TOP 10 KART GRAFICZNYCH

1GeForce GTX 980 Ti 11,561 pkt
2GeForce GTX TITAN X 10,883 pkt
3Quadro M6000 10,581 pkt
4GeForce GTX 980 9,737 pkt
5GeForce GTX 780 Ti 8,976 pkt
6GeForce GTX 970 8,667 pkt
7GeForce GTX TITAN Black 8,652 pkt
8Radeon R9 Fury X 8,335 pkt
9GeForce GTX TITAN Z 8,066 pkt
10Quadro M5000 8,029 pkt
źródło videocardbenchmark/PassMark

POPULARNE SKLEPY STREFY

Tom Clancy`s The Division

Po prostu powala! - ciekawy GamePlay, prezentujący różne poziomy detali w grze. Dla tych, którzy zastanawiają się czy grać na medium czy zakupić nowy sprzęt.

Mirror's Edge Catalyst

Możliwości nieskończone, a grafika powalająca. Polecamy zapoznać się z tematem nowego osadzenia gracza w oczach bohatera!

Popularne karty graficzne


Popularne procesory