STREFA RTV - Porównywarka cen
Porównywarka cen - PRETIA.pl

Porównywarka cen

POPULARNE SKLEPY STREFY


Data dodania: 2016-02-11 10:38:09 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

CASIO wprowadza projektory w przystępnych cenach

Casio rozszerza ofertę przystępnych cenowo urządzeń. Japoński producent posiada aż 80% udziału w światowym rynku projektorów ze źródłem światła SSI (kategoria SSI obejmuje urządzenia oparte o ekologiczne i nowoczesne laserowe, ledowe i hybrydowe Laser&Led źródło światła) o jasności na poziomie 2500 ANSI lumenów lub więcej, które jest wystarczająco jasne, abykorzystać z urządzenia w pełni oświetlonym pomieszczeniu. źródło: agdrtv24.pl   Ciekawie zapowiada się nowa seria CASIO, napewno więk...(więcej)
Data dodania: 2015-01-30 09:24:38 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

LED, plazma, LCD ? który telewizor najlepszy?

Na pierwszy rzut oka telewizory wystawione na sklepowej półce nie różnią się od siebie ? każdy oferuje wyjątkową jakość obrazu, ciekawe wzornictwo i mnóstwo dodatkowych funkcji. Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach, a konkretnie w technologii, w jakiej wyprodukowany został ekran. Czy wybrać odbiornik plazmowy, LED czy LCD? Sprawdźmy, jakie zalety ma każdy z nich. Telewizory plazmowe Ekrany plazmowe stworzono z pikseli, które emitują własne światło w wielu kolorach, składające się na całość ...(więcej)
Data dodania: 2015-01-27 12:13:49 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

Przydatne funkcje w telewizorach

  Przydatne funkcje w telewizorach   Kupując płaski telewizor oczekujemy nie tylko urządzenia, które umożliwi oglądanie programów telewizyjnych, ale czegoś znacznie więcej. Nowoczesne odbiorniki wyposażone są w mnóstwo ciekawych funkcji, zamieniających je w domowe centrum rozrywki. Które z nich warto je mieć w swoim urządzeniu?       SMART TV     Smart TV to funkcja pozwalająca na oglądanie filmów i programów na życzenie. Jeżeli akurat w telewizji nie ma nic ciekawego wystarczy wybr...(więcej)
Data dodania: 2014-09-28 11:46:33 | Autor: Redakcja | 0 komentarzy

Jaki telewizor warto mieć?

Większość telewizorów oferuje zazwyczaj podobne funkcje: dostęp do Internetu, centrum rozrywki, możliwość korzystania z komunikatorów internetowych oraz wysoką jakość obrazu. Są jednak na rynku modele, które wyróżniają się wśród całego asortymentu. Który z nich warto mieć i dlaczego?   Domowe centrum informacji w 3D  Film prezentuje funkcję, aplikację SMART TV w telewizorach SAMSUNG   Tym, którzy nie lubią siedzieć przed komputerem ale chcą być on-line z pewnością spodoba się propozycja...(więcej)Obszerna recenzja Playstation 4

Obszerna recenzja Playstation 4. WireHeads stworzyli wszystko na temat PS4 w jednej pigułce.

Technologia UltraHD i OLED

Specjalista SAMSUNGA o technologi UHD i OLED.

Popularne Telewizory


Popularne produkty RTV