Partnerzy serwisu - PRETIA.pl

opineo.pl Opineo - serwis poświęcony opinią konsumentów. Jako jedyny tego typu serwis w Polsce gromadzi opinie zarówno o sklepach internetowych jak i produktach zakupywanych przez konsumentów. Idealne miejsce dla tych, którzy przed zakupem chcą zaciągnąć opinii innych klientów o danym produkcie jak i sprawdzić sklep w którym planują taki zakup.
http://www.opineo.pl
host-europe Host Europe - firma hostingowa na której serwerach utrzymywany jest nasz serwis jak i wiele innych znanych europejskich marek. Posiadają bezpośrednie połączenia światłowodowe z większością firm udostępniających komercyjne łącza co daje naprawdę świetne wyniki prędkości połączeń z serwisami hostowanymi właśnie w Host Europe.
http://www.hosteurope.com
SALESmanago SALESmanago jest jednym z pierwszych w Europie systemów klasy Marketing Automation i największą w Polsce platformą tego typu. To polski produkt, z którego korzysta prawie 1000 firm w całej Europie. Kluczowymi klientami spółki są największe w Polsce sklepy internetowe, sieci handlowe i usługowe m.in. Merlin, Komputronik, Yves Rocher, Rainbow Tours, Travelplanet, Jean Louis David oraz banki wśród których największym jest Getin Bank. Bardzo liczną grupę użytkowników SALESmanago stanowią małe i średnie firmy.
http://www.salesmanago.plJeżeli chcą Państwo podjąć współpracę z serwisem prosimy o kontakt mailowy pod adresem:

biuro@pretia.pl