Telefony: Faksy, Telefony komórkowe, Baterie, Ładowarki, Złote numery, Telefony stacjonarne, Telefony i bramki VoIP - Porównywarka cen
Porównywarka cen - PRETIA.pl

Porównywarka cen

Telefony

Dział poniższy to oferta, która z pewnością skierowana jest do każdego z nas. Zebrane w tym miejscu telefony i akcesoria to przecież produkty, jakie są używane już chyba przez każdego przeciętnego konsumenta. Z telefonu komórkowego korzystamy wszak już wszyscy i to codziennie, dlatego też tak bardzo potrzebny jest nam punkt gdzie możemy szybko zorientować się w nowych modelach aparatów lub nabyć konieczne akcesoria. Jak widać wyraźnie gwarantuje nam to właśnie dział, w którym się znajdujemy i gdzie możemy kupić ładowarki, obudowy, baterie bądź uchwyty do samochodu. Ponadto znajdziemy tu także krótkofalówki lub telefaksy, które szczególnie przydają się osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

POLECANE SKLEPY


Data dodania: 2017-03-31 08:53:07
0 komentarzy

Nowy smartfon Samsunga - Galaxy S8 i S8 Plus

Początek 2017 r. przyniósł wiele nowinek technicznych ze świata urządzeń mobilnych, ale to, co przedstawił Samsung 29 marca, kładzie na kolana pozostałych producentów smartfonów. Koreańskie przedsiębiorstwo wypuściło na rynek swój najnowszy model smartfona, dostępnego w d (...)
Data dodania: 2017-01-11 12:03:51
0 komentarzy

Jakie akcesoria do ochrony smartfona

Jakie akcesoria do ochrony smartfona Po zakupie nowego lub używanego smartfona, na początku staramy się o niego dbać. Wiele osób wyposaża swoje urządzenie w odpowiednie akcesoria, które zwiększają jego ochronę, a ponadto poprawiają wygląd i umożliwiają bezpieczne funkcjonowanie. Pr (...)
Data dodania: 2016-07-07 12:00:40
0 komentarzy

Do czego slużą obecnie smartfony ?

Smartfon to nowoczesny telefon, którego posiadaczami jest już spora ilość osób. Taki smartfon posiada obecnie tyle zalet, że może spokojnie zastąpić aparat fotograficzny i komputer jednocześnie. Nawet tanie smartfony robią dobre zdjęcia i umożliwiają korzystanie z Internetu. Dzisiaj korzystanie z te (...)
Data dodania: 2016-02-11 11:03:12
0 komentarzy

5 aplikacji pełnych rozrywki od Samsung (Android)

Muzyka, filmy, życie towarzyskie i nie tylko Android Market to świat rozrywki w zasięgu ręki. Sprawdź, jakie aplikacje wybraliśmy dla Ciebie z myślą o dobrej zabawie w dowolnym miejscu i czasie, z Twoim niezastąpionym urządzeniem wyposażonym w system Android.   doubleTwist doubleTwist to wszech (...)
Data dodania: 2016-01-19 22:55:40
0 komentarzy

22 stycznia SAMSUNG wprowadza nowe telefony

Firma SAMSUNG wprowadza nowe telefony na Polski rynek. Mowa tutaj o nowych modelach serii Galaxy, dokładnie to Samsung Galaxy A3 i A5. (Pierwsze modele znajdziesz już w naszym serwisie Galaxy A5, A3). Firma Samsung w kolejnej odsłonie sławnej serii Galaxy wykorzystała zebrane opinie użytkowników ora (...)
Data dodania: 2015-08-18 09:34:16
0 komentarzy

Philips S308R ciekawy, funkcjonalny i tani smartphone

  Na Polski rynek wprowadzono już nowy smartphone firmy Philips. Jest to pierwszy tego typu produkt o dosyć szerokiej funkcjonalności, ciekawym designie oraz co najważniejsze cenie. Firma Philips kieruje swój produkt w target młodzieżowy dlatego też stawiają tutaj na cene. To dobre rozwiązanie dl (...)
Data dodania: 2015-03-04 09:25:12
0 komentarzy

Galaxy S6 i Galaxy S6 EDGE

1 marca 2015 roku firma SAMSUNG zaprezentowała swój flagowy model telefonu, czyli kolejnę GALAXY tym razem S6. S6 dodatkowo wypuszczono w wersji EDGE. Co to wersja EDGE? nic innego jak designersko wygięta szybka. Galaxy S6 Galaxy S6 EDGE Czy galaxy s6 to dalej seria galax (...)