Motoryzacja: Car Audio, Opony, Systemy nawigacji GPS, Felgi, CB radia, Antyradary, Tuning - Porównywarka cen
Porównywarka cen - PRETIA.pl

Porównywarka cen

Motoryzacja

Dla wszystkich zmotoryzowanych dział poniższy jest świetną pomocą, gdy musimy zaopatrzyć się w niezbędne artykuły. Jak wiadomo, temat, jakim jest motoryzacja to obszerna dziedzina tak samo jak szeroka jest gama samochodów, którymi na co dzień jeździmy i jakie wymagają od czasu do czasu naprawy. Zawsze więc szukamy miejsca gdzie znajdziemy wszystko co nam potrzebne począwszy od małej żarówki od reflektora a skończywszy na akumulatorach lub filtrach powietrza. Na szczęście miejscem takiego rodzaju jest właśnie ten dział gdzie każdy posiadacz auta może się zaopatrzyć we wszystkie niezbędne produkty. Nieważny czy jeździmy oplem czy skodą. W tym miejscu dostaniemy to czego tylko nasz pojazd w przypadku danej usterki potrzebuje.

WYBIERZ PODKATEGORIE

POLECANE SKLEPY


Data dodania: 2017-03-17 12:35:33
0 komentarzy

Honda - motocykl, który przeczy prawom grawitacji

Czy potraficie sobie wyobrazić motocykl, który nigdy się nie przewróci na parkingu, a jego ciężar nie będzie sprawiał trudności podczas wyprowadzania go z garażu? Brzmi jak abstrakcja, jednak Japończycy udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych i podczas targów Consumer Electron (...)
Data dodania: 2016-11-27 09:45:28
0 komentarzy

Sprawdź akumulator samochodowy przed zimą

Do podstawowych cech akumulatora należą: pojemność oraz maksymalny prąd rozładowania. Niskie zimowe temperatury wpływają na oba czynniki istotnie zmniejszając wydajność akumulatora. Pierwszym symptomem słabego akumulatora jest powolne kręcenie silnikiem podczas rozruchu. Ten znak ostrzegawczy należ (...)