Sprzęt AGD: Ekspresy do kawy, Do zabudowy, Wolnostojące, Drobne AGD, Roboty kuchenne, Odkurzacze, Okapy - Porównywarka cen
Porównywarka cen - PRETIA.pl

Porównywarka cen

Sprzęt AGD

Wszystko co nam potrzebne w domu z pewnością znajdziemy w dziale poniższym, gdzie oferowane są artykuły gospodarstwa domowego. Prezentowany w tym miejscu sprzęt AGD to szeroki wybór produktów niezbędnych nam codziennie do gotowania, pieczenia czy też smażenia. Znajdziemy jednak tu także artykuły używane podczas prania lub suszenia albo również odkurzania. Ponadto nie zabraknie też akcesoriów takiego typu jak okapy, które są nam niezbędne w kuchni i zapobiegają gromadzeniu się gorącego powietrza. Warto też zauważyć, że znajdziemy tu także akcesoria używane przez panie, jakie służą utrzymaniu higieny i pielęgnacji. Słowem, jeżeli szukamy miejsca gdzie zajdziemy przydatne w domu pomoce, to trafiliśmy dobrze.

WYBIERZ PODKATEGORIE

POLECANE SKLEPY


Data dodania: 2016-07-07 11:57:27
0 komentarzy

Sklepy internetowe

Internet w dzisiejszych czasach rozwinął się do tego stopnia, że możemy kupić praktycznie wszystko bez wychodzenia z domu. RTV, AGD czy nawet samochód, wszystko to możemy kupić za pośrednictwem sklepów internetowych. Jedyne co musimy zrobić to wejść na stronę danego sklepu i przeglądnąć interesujące (...)
Data dodania: 2015-08-18 11:39:53
0 komentarzy

Nowe piekarniki parowe AMICA In

Amica przedstawia nowe piekarniki w pięknym czarnym designie. Nowa seria modeluje się jako Amica In i główny nacisk producenta to piekarniki parowe. Wiele funkcjonalności i jak zawsze w przypadku firmy Amica ciekawa cena na tle konkurencji. Dodatkowo Amica proponuje ciekawe rozwiązania jak Zdalne (...)
Data dodania: 2015-03-28 13:07:07
0 komentarzy

Innowacja I-COOK TIMER od firmy AMICA

I-COOK TIMER to nowoczesny, designerski i niezwykle przyjazny dla użytkownika programator. Sprawia, że obsługa piekarnika staje się tak prosta, jak nigdy wcześniej. I-COOK TIMER spełnia wymagania, jakie stawia się przed idealnym piekarnikiem. przejrzysta struktura menu innowacyjny, 4,3-calowy ek (...)
Data dodania: 2015-03-24 12:06:10
0 komentarzy

10 lat gwarancji dla posiadaczy zmywarek BOSCH

Od niedawna trwa bardzo atrakcyjna promocja firmy BOSCH. Jako firma słynnąca z tego typu promocji zaskakuje poraz kolejny. Bosch ogłosił, że każdy nabywca zmywarki po rejestracji zakupionego produktu w internecie przedłuża sobie gwarancję do 10 lat. Przy obecnym stanie wód w Polsce warto rozpatrzeć (...)
Data dodania: 2015-03-11 11:37:31
0 komentarzy

Co należy wiedziec przed zakupem sprzętu RTV / AGD

Przed zakupem sprzętu gospodarstwa domowego, zalecamy do skorzystania z kilku porad. Sprzęt AGD jest dziś nietani, a każdy z nas kupując tego typu produkty inwestuje większą sumę pieniędzy z chęci otrzymania w zamian wysokiej jakości sprzęt. Jednym z najważniejszych punktów jest zapewne zaciągnięci (...)
Data dodania: 2015-01-30 11:40:57
0 komentarzy

Pralka ładowana od góry czy klasyczna?

Kupując pralkę każdy staje przed wyborem czy wybrać model ładowany od góry, czy może klasyczne urządzenie otwierane z boku. Są również tacy, którzy za najlepsze uważają pralki wirnikowe (czyli tradycyjne Franie). O czym warto wiedzieć zanim podejmie się decyzję? Do zabudowy czy wolnostojąca? Prz (...)
Data dodania: 2015-01-27 11:48:13
0 komentarzy

Pralka do 1000zł, 2000zł, 3000zł

  Ma być oszczędna, dopierać brudne rzeczy i najlepiej, żeby nie kosztowała fortuny ? to najczęściej wymieniane oczekiwania wobec nowej pralki. Wszystkie te zalety można znaleźć w drogich urządzeniach za kilka tysięcy, ale nie tylko. Podpowiadamy jaką pralkę kupić, gdy możliwości finansowe są nie p (...)