Oprogramowanie i gry: Oprogramowanie, Konsole, Gry, Oprogramowanie serwerowe, Bez prądu - Porównywarka cen
Porównywarka cen - PRETIA.pl

Porównywarka cen

Oprogramowanie i gry

Miłośnicy gier z pewnością powinni odwiedzić to miejsce. Przygotowana tu oferta to gry i konsole przeznaczone zarówno dla posiadaczy komputerów osobistych, jak też właśnie konsoli, którzy całymi godzinami lubią wcielać się w fikcyjne postaci i zdobywać kolejne punkty. Każdy miłośnik tego rodzaju rozrywki znajdzie tu całe mnóstwo popularnych tytułów jak również gier kultowych, które lubiane są już od pokoleń. Ponadto w dziale tym przygotowano także atrakcje dla zwolenników gier bardziej tradycyjnych czyli towarzyskich. Mamy tu bowiem do wyboru ? gry figurowe i bitewne czy też karciane. Poza tym trafimy tu też na planszowe i typu RPG. Warto również pamiętać, że zaopatrzyć się tutaj także możemy w dżojstiki i gamepady.

POLECANE SKLEPY


Data dodania: 2016-12-19 10:27:39
0 komentarzy

Założenie sklepu internetowego - podstawowe informacje techniczne

Handel bez wątpienia przenosi się do internetu, czasem zdarza się, że przejazd na drugi koniec miasta jest mniej opłacalny niż wysyłka kurierska. Coraz większa liczba sprzedawców detalicznych posiadających sklepy stacjonarne decyduje się na wejście do internetu. W tym artykule znajdują się po (...)
Data dodania: 2015-03-28 12:39:07
0 komentarzy

Windows 10 - Technical Preview - pobierz za darmo

Microsoft opublikował nowy system operacyjny Windows 10. Wersja, która jest udostepniona przez firmę Microsoft jest darmowa i można ją pobrać, ale fima nie gwarantuje jeszcze stabilności w działaniu Windows 10 Technical Preview. Technical Preview został opublikowany przez Microsoft w celu doskonalen (...)
Data dodania: 2015-03-20 13:46:53
0 komentarzy

Błąd Battlefield Hardline - zawieszenie sterownika karty graficznej, DirectX

Dzień po premierze większość z was ma zapewne problem z wyłączaniem się gry Battlefield Hardline. Mianowicie gra po 3 lub 30 minutach (nie ma reguły) wyłącza się ukazując błąd związany z zatrzymaniem się pracy steronika graficznego i zaprzestaniu działania karty graficznej (sterownika), jego przeła (...)
Data dodania: 2015-03-03 09:08:48
0 komentarzy

Najciekawsze premiery gier marzec 2015

W tym miesiącu dla wszystkich graczy znajdzie się coś ciekawego. Nie ważna platforma, gry będą się sypać na każdą z nich. Zarówno posiadacze konsol PS4 czy XBOX będą zadowoleni równie z tymi z tradycyjnych PC`etów. Zapraszamy do zapoznania się z całą listą premier marca 2015, a przez nas podkręslim (...)
Data dodania: 2015-02-09 17:32:40
0 komentarzy

Graliśmy w World of Warcraft: Warlords of Draenor

No i jak na przodujący tytuł w kategorii MMORPG, Blizzard spisał się z nowym dodatkiem naszym zdaniem świetnie. W recenzji postaramy się wskazać wady i zalety nowego dodatku i odgadnąć co miał na mysli Blizzard wprowadzając szereg "ulepszeń" oraz boostup postaci do 90 lvl. Postaramy również przekona (...)