Dla dziecka: Wózki, Ubranka, Zabawki, Akcesoria, Pozostałe, Do szkoły, Modele zdalnie sterowane, roboty - Porównywarka cen
Porównywarka cen - PRETIA.pl

Porównywarka cen

Dla dziecka

Świeżo upieczeni rodzice zaglądając w to miejsce z pewnością się nie rozczarują. Każda potencjalna mama i tata mogą w tym dziale zaopatrzyć się we wszystko co niezbędne dla dzieci na każdym etapie ich rozwoju. Począwszy od ubranek dla niemowląt, poprzez zabawki, którymi zapełniamy pokoje dziecinne aż po wszelkie konieczne przybory szkolne, dział poniższy to bardzo obszerny inwentarz tego rodzaju produktów, które sprostają nawet najbardziej wymagającym konsumentom. Znajdziemy tu też artykuły takiego typu jak foteliki samochodowe konieczne podczas podróżowania autem. Ponadto nabędziemy również nowoczesne wózki dziecięce, w których wygodnie podczas codziennych spacerów czuć się będzie każde dziecko.

WYBIERZ PODKATEGORIE

POLECANE SKLEPY


Data dodania: 2017-06-09 15:01:14
0 komentarzy

Dziecko bezpieczne w domu

Dzieci miewają szalone pomysły, ale na wypadki w domu szczególnie narażone są maluchy, które dopiero nauczyły się poruszać samodzielnie. Nieświadomy zagrożeń malec wszędzie zagląda, otwiera szafki i szuflady, przemieszcza się pomiędzy pomieszczeniami. Warto przewidzieć wszystkie mo (...)
Data dodania: 2016-12-19 00:36:44
0 komentarzy

Bramki zabezpieczające dla dzieci.

Każdy rodzic małego dziecka, które właśnie nauczyło się chodzić wie, jak wielkich kłopotów potrafi narobić sobie taki malec. Począwszy od postrącania przedmiotów z półek, poprzez wrzucenie bucików do muszli klozetowej, na upadku ze schodów kończąc. Doskonałym zabezpieczeniem dla dziecka w tym wieku (...)