Komputery: Laptopy, Monitory, Drukarki, Podzespoły bazowe, Skanery, Tablety, Osprzęt sieciowy - Porównywarka cen
Porównywarka cen - PRETIA.pl

Porównywarka cen

Komputery

Zakup sprzętu komputerowe to z pewnością dla każdego z nas niemałe wyzwanie, które wymaga zarówno obszernej wiedzy jak też doświadczenia w obcowaniu z tego rodzaju sprzętem elektronicznym. Dzięki jednak miejscom takim jak ten dział komputery przestają już być tak bardzo enigmatycznym tematem. Otóż przygotowana tu oferta to komputery zarówno stacjonarne, jak też laptopy bądź netbooki, jakie dopasowane są idealnie do wymagań współczesnego użytkownika. Odpowiedni dla siebie sprzęt znajdzie tu zarówno ten, kto na komputerze pracuje jak również ten, kto używa go tylko i wyłącznie do gier lub Internetu. Znajdziemy tu też jednak bardzo teraz powszechne urządzenia jak tablety, które cieszą się popularnością szczególnie wśród młodych osób.

WYBIERZ PODKATEGORIE

POLECANE SKLEPY


Data dodania: 2017-03-22 08:27:15
0 komentarzy

Mechaniczna klawiatura do gier RGB od Logitech

Znana firma Logitech od lat zajmująca się produkcją akcesoriów elektronicznych wprowadziła niedawno na rynek nową mechaniczną klawiaturę dla graczy. Co ją wyróżnia spośród zwykłych klawiatur? Przede wszystkim przełączniki mechaniczne ROMER-G, podświetlenie RGB, specjalne klawisz (...)
Data dodania: 2016-12-21 01:08:40
0 komentarzy

Zestawy do Skype

Wydawać by się mogło, że zestaw do Skype zrujnować może kieszeń przeciętnego konsumenta. Składają się one przecież z kamerki, mikrofonu i słuchawek. Ile musimy zapłacić za najtańszy zestaw? I ile, jeśli chcemy mieć zestaw z wyższej półki? Zestaw czy wszystko z osobna? Zastanówmy (...)
Data dodania: 2016-07-07 11:55:06
0 komentarzy

Ciekawostka: Komputery kwantowe

Jak wiadomo największe koncerny produkujące procesory Intel i Amd robią co mogą, by prześcignąć się w tworzeniu coraz to lepszych procesorów, jednak kiedyś układy te będą już niemożliwe do zminiaturyzowania i przyspieszenia. Przyszłością będą komputery kwantowe a podstawą tego komputera nie będą 0 i (...)
Data dodania: 2016-07-07 11:51:08
0 komentarzy

Ciekawostka: Grafika lat 90`

Każda dekada w projektowaniu graficznym oddziałuje na zakres wiedzy profesjonalnych grafików. Lata dziewięćdziesiąte to okres prawdziwego rozkwitu projektowania graficznego. Dostęp do nowoczesnego sprzętu i wiedza wykwalifikowanych kadr pracowniczych pozwala każdej agencji reklamowej odnieść sukces (...)
Data dodania: 2015-03-28 12:52:57
0 komentarzy

Wiedźmin 3 Dziki Gon za darmo dla posiadaczy kart GeForce

Powstała akcja nVidi Geforce. Każdy kto kupi produkt z serii GTX 9xx otrzyma kupon do zarejestrowania na stronie nVidia. Kupon umożliwia otrzymania klucza do najnowszej części gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. "Kup kartę graficzną GeForce GTX 980, 970 lub 960 albo notebooka wyposażonego w układ GPU GeForc (...)
Data dodania: 2015-01-30 11:06:39
0 komentarzy

Notebook z górnej półki, czy budżetowy?

Wydać więcej za cudeńko z wysokiej półki, czy może zdecydować się na tańsze rozwiązanie, z mniejszą ilością "bajerów" Wybór należy do klienta. Niezdecydowanym przedstawiamy kilka notebooków z obu tych przedziałów cenowych, wskazując na ich zalety i wady. Notebook budżetowy Najtańsze laptopy mo (...)
Data dodania: 2014-11-02 09:51:27
0 komentarzy

Notebook dla graczy ? co musi mieć?

  Wymagania gier wypuszczanych na rynek są coraz wyższe. Lepsze efekty graficzne i animacje sprawiają, że nie wszystkie laptopy dają sobie radę z nowymi produkcjami. Na co więc zwrócić uwagę kupując notebooka przeznaczonego dla gracza?   Bogate wnętrze, czyli w co warto zainwestować   To, co uk (...)